Kaip atskirti iPhone 4 ir 4s

Kaip atskirti Iphone 4 ir 4s

Straipsnis apie pagrindinius iPhone 4 ir 4s skirtumus. Ruošiesi pirkti iPhone, tačiau nežinai kaip atskirti iPhone 4 ir 4s?

Iš pirmo žvilgsnio, atrodo, jog jie labai panašūs, kiti mano, jog tai visiškai vienodi telefonai ir neverta švaistyti pinigų perkant brangesnį iPhone 4s. Tai visiškas absurdas. Apple iPhone 4 ir 4s skiriasi tiek išore, tiek vidumi. Papildytas 4s modelis yra kur kas spartesnis, užbaigti inžineriniai sprendimai.

Iphone 4

Iphone 4

Paveikslėlyje pavaizduoti iPhone 4 ir 4s, čia aiškiai matyti jog žiūrint iš šono, viršutinėje telefono dalyje ties šoniniais mygtukais matosi antenos pertvara (juoda linija) Taip pat, skirtumų yra ir žiūrint iš kito šono.
Galinėje telefono pusėje skiriasi „Model“, „EMC“  ir „FCC ID“ numeriai.

iPhone 4s:

 • Model: A1387
 • EMC: 2430
 • FCCID: BCG-E2430A

iPhone 4:

 • Model: A1332
 • EMC: 380A
 • FCC ID: BGC-E2380A

Kaip atskirti iPhone 4 ir 4s jį įjungus? Ijungtas iPhone 4 nesunkiai atskiriamas nuo 4s. Pirmiausiai galite patikrinti baseband versiją, tai padaryti galite spustelėję Settings > General > About ir patikrinkite Modem Firmware versiją.

iPhone 4s Modem Firmware (baseband) sąrašas:

 • 3.0.04
 • 3.4.01
 • 3.4.02
 • 3.4.03

iPhone 4 Modem Firmware (baseband) sąrašas:

 • 1.59.00
 • 2.10.04
 • 3.10.01
 • 04.12.02
 • 04.12.05

Modem firmware (baseband) yra modemo versija, kuri gali būti atnaujinta bet kuriuo metu, su operacinės sistemos iOS atnaujinimu. Baseband yra atnaujinamas dėl saugumo priežaščių. Tai yra tarsi modemo, o tuo pačiu ir visų įeinančių ir išeinančių ryšių pvz: Wifi, bluetooth, 3g, Edge, tvarkyklė. Modem firmware atnaujinimo galima išvengti naudojant įvairias programas, kurios modifikuoja programinę įrangą prieš ją įdiegiant į telefoną, būtent šios modifikacijos išvengia baseband antaujinimo.

Atskirti iPhone 4 nuo 4s galima ir ilgiau palaikius Home Button (pagrindinį mygtuką) čia, vietoj Voice Control, kurį iki iPhone 4s pasirodymo naudodavo šie išmanieji telefonai iPhone, tūrėtų pasirodyti Siri. Tai labai inovatyvus dirbtinio intelekto robotas, atliekantis Voice Control, bei panašias funkcijas.

Aukščiau išvardinti pagrindiniai skirtumai tarp išmaniųjų telefonų iPhone 4 ir 4s, aišku šie telefonai turi ir daugiau skirtumų, tačiau, tai ką perskaitėte, turėtų pakakti, jog nesunkiai atskirtumėte šiuos telefonus.

Straipsnio pabaigoje, paminėsiu pagrindines technines specifikacijas, kurios taipogi buvo atnaujintos su iPhone 4s modeliu:

Svoris: iPhone 4s sveria 140g, o tai yra  3g daugiau už savo pirmtaką iPhone 4;

Bluetooth: iPhone 4s naudoja, naujasnę ir greitesnę bluetooth jungtį Bluetooth 4.0, kai tuo tarpu iPhone 4: Bluetooth 2.1 + EDR;

GPS: iPhone 4s pradeda naudoti GPS GLONASS vietos nustatymo sistemą;

Kamera: lyginant šiuos telefonus, išsiskiria ir kamera, iPhone 4s įdiegta 8mpx su Face Detection, bei panaroma funkcijomis. Iphone 4 naudojo tik 5 megapixelių kamerą;

Procesorius: iPhone 4s naudoja A5 Chip tipo mikroprocesorių, jis yra greitesnis.

Pilną išmaniųjų telefonų specifikaciją, visuomet galite peržiūrėti gamintojo puslapyje: Apple.com

Apibendrinus straipsnį, norėčiau trumpai pasakyti, kad kaip atskirti iPhone 4 ir 4s tikrai nėra sudėtinga, o šiame straipsnyje pateiktos informacijos tikrai pakaks. iPhone 4s yra žymiai greitesnis ir tai jaučiasi akivaiždžiai.

5 thoughts on “Kaip atskirti iPhone 4 ir 4s

 1. Sveiki,
  Aprasyta labai tvarkingai, taciau turiu Jums klausimeli. Sakykite, ar pagal iPhone imei galima butu suzinoti, ar tai 4, ar 4S?
  P.S. Klausiu todel, kad siuo metu telefono neturiu, o zinau tik jo imei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.